Lamelový brusný kotouč 115 x 5/8" P 40 SLTFLEX ZKS
| Kód: | 10090395 |
| Výrobce: | Lukas |
| Cena s DPH: | 231,61 Kč |
| Cena bez DPH: | 191,41 Kč |
| Přepočtená cena: | 9,83 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 8,13 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Díra: | 5/8" mm |
| Hrubost: | 40 |
| Zrno: | zirkonkorund |
| Podklad: | polyester |
| Unašeč: | sklotextil |
| Řada: | SLTFLEX ZKS |
| Tvar: | zkosený |
| Max. otáčky: | 13 300 l/min. |
| Hmotnost: | 0.105 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel, hliník, litina, titan |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 4027497404742 |
| Katalog: | A272811504018 |
| Cena bez DPH: | 69,03 Kč |
| Cena s DPH | 83,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 55,61 Kč |
| Cena s DPH | 67,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 72,54 Kč |
| Cena s DPH | 87,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 24,24 Kč |
| Cena s DPH | 29,33 Kč |