Lamelový kotouč 115x22,23 P 40 SiC V2 POWER ALU talířový
| Kód: | 10090001 |
| Výrobce: | Lukas |
| Cena s DPH: | 81,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 67,08 Kč |
| Přepočtená cena: | 3,45 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 2,85 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Hrubost: | 40 |
| Zrno: | siliciumkarbid |
| Podklad: | polyester |
| Unašeč: | sklotextil |
| Řada: | V2 POWER ALU |
| Tvar: | zkosený |
| Max. otáčky: | 13 300 l/min. |
| Hmotnost: | 0.095 kg |
| Použití podle materiálu: | hliník, titan, plast, dřevo |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 4027497395200 |
| Katalog: | A27441150401434 |
| Cena bez DPH: | 71,34 Kč |
| Cena s DPH | 86,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 117,47 Kč |
| Cena s DPH | 142,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 88,76 Kč |
| Cena s DPH | 107,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 42,24 Kč |
| Cena s DPH | 51,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 90,24 Kč |
| Cena s DPH | 109,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 65,20 Kč |
| Cena s DPH | 78,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 203,04 Kč |
| Cena s DPH | 245,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 121,29 Kč |
| Cena s DPH | 146,76 Kč |
| Cena bez DPH: | 88,76 Kč |
| Cena s DPH | 107,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 212,55 Kč |
| Cena s DPH | 257,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 146,88 Kč |
| Cena s DPH | 177,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 65,20 Kč |
| Cena s DPH | 78,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 42,24 Kč |
| Cena s DPH | 51,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 206,16 Kč |
| Cena s DPH | 249,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 87,56 Kč |
| Cena s DPH | 105,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 205,07 Kč |
| Cena s DPH | 248,13 Kč |