Lamelový brusný kotouč 125 x 22,23 P 60 SLTB ZK
| Kód: | 10090463 |
| Výrobce: | Lukas |
| Cena s DPH: | 85,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 70,98 Kč |
| Přepočtená cena: | 3,67 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 3,03 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Hrubost: | 60 |
| Zrno: | zirkonkorund |
| Podklad: | polyester |
| Unašeč: | ocel |
| Řada: | SLTB ZK |
| Tvar: | zkosený |
| Max. otáčky: | 12 200 l/min. |
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel, litina, titan |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 4027497020270 |
| Katalog: | A2250125060 |
| Cena bez DPH: | 62,88 Kč |
| Cena s DPH | 76,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 87,83 Kč |
| Cena s DPH | 106,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 88,76 Kč |
| Cena s DPH | 107,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 19,44 Kč |
| Cena s DPH | 23,52 Kč |