Lamelový kotouč 100x22,23 P 40 V2 POWER OCEL talířový
| Kód: | 10090197 |
| Výrobce: | Lukas |
| Cena s DPH: | 130,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 107,60 Kč |
| Přepočtená cena: | 5,56 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 4,60 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 100 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Hrubost: | 40 |
| Zrno: | zirkonkorund |
| Podklad: | polyester |
| Unašeč: | sklotextil |
| Řada: | V2 POWER OCEL |
| Tvar: | zkosený |
| Max. otáčky: | 15 300 l/min. |
| Hmotnost: | 0.068 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel, nerez, hliník, litina, titan, plast, dřevo |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 4027497433407 |
| Katalog: | A27441000401465 |
| Cena bez DPH: | 46,20 Kč |
| Cena s DPH | 55,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 34,08 Kč |
| Cena s DPH | 41,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 103,59 Kč |
| Cena s DPH | 125,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 120,27 Kč |
| Cena s DPH | 145,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 83,34 Kč |
| Cena s DPH | 100,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 111,46 Kč |
| Cena s DPH | 134,87 Kč |
| Cena bez DPH: | 55,61 Kč |
| Cena s DPH | 67,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 218,04 Kč |
| Cena s DPH | 263,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 79,27 Kč |
| Cena s DPH | 95,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 78,00 Kč |
| Cena s DPH | 94,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 72,65 Kč |
| Cena s DPH | 87,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 122,53 Kč |
| Cena s DPH | 148,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 139,62 Kč |
| Cena s DPH | 168,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 18,16 Kč |
| Cena s DPH | 21,97 Kč |
| Cena bez DPH: | 49,14 Kč |
| Cena s DPH | 59,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 72,65 Kč |
| Cena s DPH | 87,91 Kč |