Lamelový kotouč 125x22,23 P 80 SUPER BLEUE DUO 4 talířový
| Kód: | 10090242 |
| Výrobce: | Norton |
| Cena s DPH: | 101,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 83,75 Kč |
| Přepočtená cena: | 4,30 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 3,56 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Hrubost: | 80 |
| Zrno: | zirkon a mikrokrystalický korund |
| Podklad: | bavlna |
| Unašeč: | sklotextil |
| Řada: | SUPER BLEUE DUO 4 |
| Typ: | R822/RX22 |
| Tvar: | zkosený |
| Max. otáčky: | 12 200 l/min. |
| Hmotnost: | 0.089 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 3157629593240 |
| Katalog: | 63642519054 |
| Cena bez DPH: | 72,65 Kč |
| Cena s DPH | 87,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 72,65 Kč |
| Cena s DPH | 87,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 67,08 Kč |
| Cena s DPH | 81,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 120,27 Kč |
| Cena s DPH | 145,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 46,20 Kč |
| Cena s DPH | 55,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 38,40 Kč |
| Cena s DPH | 46,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 116,37 Kč |
| Cena s DPH | 140,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 88,76 Kč |
| Cena s DPH | 107,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 111,14 Kč |
| Cena s DPH | 134,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 53,20 Kč |
| Cena s DPH | 64,37 Kč |