Stopkový brusný kotouč 25x15-6 KM613 P 150
| Kód: | 10140043 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 70,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 58,12 Kč |
| Přepočtená cena: | 2,99 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 2,47 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 25 mm |
| Šířka: | 15 mm |
| Hrubost: | 150 |
| Upínání: | stopka 6 mm |
| Zrno: | korund |
| Podklad: | brusné plátno |
| Řada: | KM 613 |
| Max. otáčky: | 30 500 l/min. |
| Hmotnost: | 0.018 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel, nerez, umělá hmota, dřevo |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, dřevovýroba, práce s plasty |
| EAN: | 4014855076765 |
| Katalog: | 253607 |
| Cena bez DPH: | 93,89 Kč |
| Cena s DPH | 113,61 Kč |
| Cena bez DPH: | 64,27 Kč |
| Cena s DPH | 77,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 57,88 Kč |
| Cena s DPH | 70,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 53,82 Kč |
| Cena s DPH | 65,12 Kč |