Lamelový stopkový leštící kotouč filcový 40x30-6 D2/H40 FLP TOPline
| Kód: | 10170002 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 290,69 Kč |
| Cena bez DPH: | 240,24 Kč |
| Přepočtená cena: | 12,35 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 10,21 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 40 mm |
| Šířka: | 30 mm |
| Upínání: | stopka 6 mm |
| Podklad: | filc |
| Řada: | FLP |
| Typ: | D2/H40 |
| Max. otáčky: | 9 000 l/min. |
| Hmotnost: | 0.034 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel, neželezné kovy |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 4011890079799 |
| Katalog: | 305380 |
| Cena bez DPH: | 177,06 Kč |
| Cena s DPH | 214,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 240,24 Kč |
| Cena s DPH | 290,69 Kč |
| Cena bez DPH: | 240,24 Kč |
| Cena s DPH | 290,69 Kč |
| Cena bez DPH: | 387,66 Kč |
| Cena s DPH | 469,07 Kč |