Mini podložka se stopkou 38-6 TS MEDIUM pro bajonet
| Kód: | 90020055 |
| Výrobce: | Norton |
| Cena s DPH: | 488,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 403,45 Kč |
| Přepočtená cena: | 20,88 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 17,25 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 38 mm |
| Upínání: | stopka 6 mm |
| Unašeč: | TS |
| Max. otáčky: | 25 100 l/min. |
| Hmotnost: | 0.038 kg |
| EAN: | 3157620741534 |
| Katalog: | 7660707032 |
| Cena bez DPH: | 172,37 Kč |
| Cena s DPH | 208,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 155,14 Kč |
| Cena s DPH | 187,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 644,44 Kč |
| Cena s DPH | 779,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 129,79 Kč |
| Cena s DPH | 157,05 Kč |