Mini podložka se stopkou 50-6 TS MEDIUM pro bajonet
| Kód: | 90020056 |
| Výrobce: | Norton |
| Cena s DPH: | 488,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 403,45 Kč |
| Přepočtená cena: | 20,88 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 17,25 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 50 mm |
| Upínání: | stopka 6 mm |
| Unašeč: | TS |
| Max. otáčky: | 19 000 l/min. |
| Hmotnost: | 0.044 kg |
| EAN: | 3157620740629 |
| Katalog: | 63642501157 |
| Cena bez DPH: | 1 108,22 Kč |
| Cena s DPH | 1 340,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 146,56 Kč |
| Cena s DPH | 177,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 139,31 Kč |
| Cena s DPH | 168,56 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 107,91 Kč |
| Cena s DPH | 1 340,57 Kč |