Upínací kroužek 155x20 SMD 612 pro lamelové kotouče
| Kód: | 90020109 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 351,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 290,63 Kč |
| Přepočtená cena: | 15,04 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 12,43 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 2 ks |
| Průměr: | 155 mm |
| Díra: | 20,0 mm |
| Řada: | SMD 612 |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 4014855064311 |
| Katalog: | 14826 |
| Cena bez DPH: | 3 172,69 Kč |
| Cena s DPH | 3 838,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 681,48 Kč |
| Cena s DPH | 3 244,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 706,74 Kč |
| Cena s DPH | 4 485,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 349,87 Kč |
| Cena s DPH | 2 843,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 706,74 Kč |
| Cena s DPH | 4 485,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 681,48 Kč |
| Cena s DPH | 3 244,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 574,04 Kč |
| Cena s DPH | 3 114,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 574,04 Kč |
| Cena s DPH | 3 114,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 155,14 Kč |
| Cena s DPH | 187,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 196,08 Kč |
| Cena s DPH | 237,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 58,92 Kč |
| Cena s DPH | 71,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 340,17 Kč |
| Cena s DPH | 411,61 Kč |