Podložka 125-6 FÍBR do vrtačky
| Kód: | 90020022 |
| Výrobce: | Brusivo HK |
| Cena s DPH: | 81,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 67,35 Kč |
| Přepočtená cena: | 3,49 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 2,89 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 11 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Upínání: | stopka 6 mm |
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8590804012467 |
| Katalog: | 22041 |
| Cena bez DPH: | 32,60 Kč |
| Cena s DPH | 39,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 45,85 Kč |
| Cena s DPH | 55,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 13,68 Kč |
| Cena s DPH | 16,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 26,98 Kč |
| Cena s DPH | 32,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 38,38 Kč |
| Cena s DPH | 46,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 36,02 Kč |
| Cena s DPH | 43,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 19,76 Kč |
| Cena s DPH | 23,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 44,58 Kč |
| Cena s DPH | 53,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 20,75 Kč |
| Cena s DPH | 25,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 27,04 Kč |
| Cena s DPH | 32,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 16,05 Kč |
| Cena s DPH | 19,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 49,45 Kč |
| Cena s DPH | 59,84 Kč |