Řezný kotouč 100x2x16,0 KSMK ALPHAline
| Kód: | 10050621 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 30,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 24,96 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,29 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,07 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 25 ks |
| Průměr: | 100 mm |
| Šířka: | 2,0 mm |
| Díra: | 16,0 mm |
| Řada: | ALPHALINE |
| Typ: | KSMK |
| Tvar: | T42 vydutý |
| Max. otáčky: | 15 280 l/min. |
| Hmotnost: | 0.046 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 4011890003268 |
| Katalog: | 200629 |
| Cena bez DPH: | 30,71 Kč |
| Cena s DPH | 37,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 22,62 Kč |
| Cena s DPH | 27,37 Kč |
| Cena bez DPH: | 31,98 Kč |
| Cena s DPH | 38,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 28,08 Kč |
| Cena s DPH | 33,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 21,00 Kč |
| Cena s DPH | 25,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 382,20 Kč |
| Cena s DPH | 462,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 48,97 Kč |
| Cena s DPH | 59,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 35,10 Kč |
| Cena s DPH | 42,47 Kč |