Řezný kotouč 115x0,6x22,23 XTK6 Exact TOPline
| Kód: | 10050457 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 42,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 35,49 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,84 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,52 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 50 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Šířka: | 0,6 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | TOPLINE |
| Typ: | XTK6 Exact |
| Tvar: | T42 vydutý |
| Max. otáčky: | 13 285 l/min. |
| Hmotnost: | 0.017 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, automobilový průmysl |
| EAN: | 4011890112915 |
| Katalog: | 210828 |
| Cena bez DPH: | 136,26 Kč |
| Cena s DPH | 164,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 34,12 Kč |
| Cena s DPH | 41,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 35,56 Kč |
| Cena s DPH | 43,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 34,12 Kč |
| Cena s DPH | 41,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 110,16 Kč |
| Cena s DPH | 133,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 37,35 Kč |
| Cena s DPH | 45,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 30,61 Kč |
| Cena s DPH | 37,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 16,02 Kč |
| Cena s DPH | 19,38 Kč |