Řezný kotouč 115x0,8x22,23 CUBITRON III
| Kód: | 10050762 |
| Výrobce: | 3M |
| Cena s DPH: | 95,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 78,69 Kč |
| Přepočtená cena: | 4,07 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 3,36 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 50 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Šířka: | 0,8 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Zrno: | keramika |
| Řada: | CUBITRON III |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 13 300 l/min. |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| Katalog: | 7100304305 |
| Cena bez DPH: | 29,88 Kč |
| Cena s DPH | 36,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 355,02 Kč |
| Cena s DPH | 429,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 20,24 Kč |
| Cena s DPH | 24,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 41,64 Kč |
| Cena s DPH | 50,38 Kč |