Řezný kotouč 125x1,5x22,23 XTK38 PROline
| Kód: | 10050508 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 41,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 34,12 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,77 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,46 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 50 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Šířka: | 1,5 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | PROLINE |
| Typ: | XTK38 |
| Tvar: | T42 vydutý |
| Max. otáčky: | 12 200 l/min. |
| Hmotnost: | 0.042 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, automobilový průmysl |
| EAN: | 4011890054277 |
| Katalog: | 205704 |
| Cena bez DPH: | 40,26 Kč |
| Cena s DPH | 48,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 236,52 Kč |
| Cena s DPH | 286,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 31,40 Kč |
| Cena s DPH | 37,99 Kč |
| Cena bez DPH: | 33,66 Kč |
| Cena s DPH | 40,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 45,73 Kč |
| Cena s DPH | 55,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 40,26 Kč |
| Cena s DPH | 48,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 34,12 Kč |
| Cena s DPH | 41,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 105,05 Kč |
| Cena s DPH | 127,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 37,35 Kč |
| Cena s DPH | 45,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 110,16 Kč |
| Cena s DPH | 133,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 77,12 Kč |
| Cena s DPH | 93,32 Kč |