Řezný kotouč 115x0,8x22,23 XTK8 Exact TOPline
| Kód: | 10050461 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 43,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 35,75 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,84 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,52 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 50 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Šířka: | 0,8 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | TOPLINE |
| Typ: | XTK8 Exact |
| Tvar: | T42 vydutý |
| Max. otáčky: | 13 285 l/min. |
| Hmotnost: | 0.019 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, automobilový průmysl |
| EAN: | 4011890057643 |
| Katalog: | 206683 |
| Cena bez DPH: | 37,18 Kč |
| Cena s DPH | 44,99 Kč |
| Cena bez DPH: | 136,26 Kč |
| Cena s DPH | 164,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 35,56 Kč |
| Cena s DPH | 43,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 35,75 Kč |
| Cena s DPH | 43,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 48,36 Kč |
| Cena s DPH | 58,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 35,75 Kč |
| Cena s DPH | 43,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 35,69 Kč |
| Cena s DPH | 43,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 32,41 Kč |
| Cena s DPH | 39,22 Kč |