Řezný kotouč 115x1,3x22,23 NQ60ZZ QUANTUM3
| Kód: | 10050180 |
| Výrobce: | Norton |
| Cena s DPH: | 50,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 41,50 Kč |
| Přepočtená cena: | 2,13 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,76 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 25 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Šířka: | 1,3 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Zrno: | keramika |
| Řada: | QUANTUM3 |
| Typ: | NQ60ZZ |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 13 300 l/min. |
| Hmotnost: | 0.031 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel, nerez |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 8711479629846 |
| Katalog: | 66253371348 |
| Cena bez DPH: | 158,48 Kč |
| Cena s DPH | 191,76 Kč |
| Cena bez DPH: | 43,61 Kč |
| Cena s DPH | 52,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 35,10 Kč |
| Cena s DPH | 42,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 38,61 Kč |
| Cena s DPH | 46,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 33,60 Kč |
| Cena s DPH | 40,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 33,60 Kč |
| Cena s DPH | 40,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 29,31 Kč |
| Cena s DPH | 35,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 27,30 Kč |
| Cena s DPH | 33,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 38,61 Kč |
| Cena s DPH | 46,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 35,75 Kč |
| Cena s DPH | 43,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 60,19 Kč |
| Cena s DPH | 72,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 26,04 Kč |
| Cena s DPH | 31,51 Kč |
| Cena bez DPH: | 35,55 Kč |
| Cena s DPH | 43,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 33,20 Kč |
| Cena s DPH | 40,17 Kč |