Řezný kotouč 115x1,6x22,23 A46R MAGG SPEED
| Kód: | 10050446 |
| Výrobce: | MAGG |
| Cena s DPH: | 24,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 20,25 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,04 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 0,86 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 25 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Šířka: | 1,6 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | MAGG SPEED |
| Typ: | A46R |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 13 300 l/min. |
| Hmotnost: | 0.038 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 8591715211703 |
| Katalog: | RKQS11515220 |
| Cena bez DPH: | 11,60 Kč |
| Cena s DPH | 14,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 70,54 Kč |
| Cena s DPH | 85,35 Kč |
| Cena bez DPH: | 56,94 Kč |
| Cena s DPH | 68,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 15,63 Kč |
| Cena s DPH | 18,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 50,62 Kč |
| Cena s DPH | 61,25 Kč |