Řezný kotouč 115x2,4x22,23 A46R SG-ELASTIC INOX vydutý
| Kód: | 10050678 |
| Výrobce: | Pferd |
| Cena s DPH: | 66,39 Kč |
| Cena bez DPH: | 54,87 Kč |
| Přepočtená cena: | 2,85 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 2,35 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 25 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Šířka: | 2,4 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | SG-ELASTIC INOX |
| Typ: | A46R |
| Tvar: | T42 vydutý |
| Max. otáčky: | 13 300 l/min. |
| Hmotnost: | 0.061 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 4007220162613 |
| Katalog: | 61340123 |
| Cena bez DPH: | 24,01 Kč |
| Cena s DPH | 29,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 31,54 Kč |
| Cena s DPH | 38,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 54,87 Kč |
| Cena s DPH | 66,39 Kč |
| Cena bez DPH: | 29,05 Kč |
| Cena s DPH | 35,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 279,24 Kč |
| Cena s DPH | 337,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 41,50 Kč |
| Cena s DPH | 50,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 42,65 Kč |
| Cena s DPH | 51,61 Kč |
| Cena bez DPH: | 27,61 Kč |
| Cena s DPH | 33,41 Kč |