Řezný kotouč 125x1,6x22,23 A46Z RAZOR PLUS INOX
| Kód: | 10050276 |
| Výrobce: | Lukas |
| Cena s DPH: | 16,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 13,65 Kč |
| Přepočtená cena: | 0,71 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 0,58 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 20 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Šířka: | 1,6 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | RAZOR PLUS |
| Typ: | A46Z |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 13 280 l/min. |
| Hmotnost: | 0.029 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel, nerez |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| Katalog: | AT125016V9802 |
| Cena bez DPH: | 28,08 Kč |
| Cena s DPH | 33,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 15,77 Kč |
| Cena s DPH | 19,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 23,48 Kč |
| Cena s DPH | 28,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 30,61 Kč |
| Cena s DPH | 37,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 56,60 Kč |
| Cena s DPH | 68,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 12,48 Kč |
| Cena s DPH | 15,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 29,05 Kč |
| Cena s DPH | 35,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 24,96 Kč |
| Cena s DPH | 30,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 24,96 Kč |
| Cena s DPH | 30,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 28,08 Kč |
| Cena s DPH | 33,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 236,52 Kč |
| Cena s DPH | 286,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 62,24 Kč |
| Cena s DPH | 75,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 64,83 Kč |
| Cena s DPH | 78,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 27,30 Kč |
| Cena s DPH | 33,03 Kč |