Řezný kotouč 125x1x22,23 A46R MAGG SPEED
| Kód: | 10050448 |
| Výrobce: | MAGG |
| Cena s DPH: | 20,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 16,78 Kč |
| Přepočtená cena: | 0,86 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 0,71 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 25 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Šířka: | 1,0 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | MAGG SPEED |
| Typ: | A46R |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 12 200 l/min. |
| Hmotnost: | 0.032 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 8591715211697 |
| Katalog: | RKQS12510220 |
| Cena bez DPH: | 31,20 Kč |
| Cena s DPH | 37,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 38,22 Kč |
| Cena s DPH | 46,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 40,75 Kč |
| Cena s DPH | 49,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 54,87 Kč |
| Cena s DPH | 66,39 Kč |
| Cena bez DPH: | 80,79 Kč |
| Cena s DPH | 97,76 Kč |
| Cena bez DPH: | 149,38 Kč |
| Cena s DPH | 180,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 71,50 Kč |
| Cena s DPH | 86,52 Kč |