Řezný kotouč 125x1x22,23 A46R MAGG SPEED
| Kód: | 10050448 |
| Výrobce: | MAGG |
| Cena s DPH: | 20,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 16,78 Kč |
| Přepočtená cena: | 0,86 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 0,71 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 25 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Šířka: | 1,0 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | MAGG SPEED |
| Typ: | A46R |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 12 200 l/min. |
| Hmotnost: | 0.032 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 8591715211697 |
| Katalog: | RKQS12510220 |
| Cena bez DPH: | 39,32 Kč |
| Cena s DPH | 47,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 36,66 Kč |
| Cena s DPH | 44,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 29,64 Kč |
| Cena s DPH | 35,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 474,93 Kč |
| Cena s DPH | 574,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 18,62 Kč |
| Cena s DPH | 22,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 35,69 Kč |
| Cena s DPH | 43,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 32,17 Kč |
| Cena s DPH | 38,93 Kč |