Řezný kotouč 125x1,6x22,23 ZA46X X-TREME PRO
| Kód: | 10050110 |
| Výrobce: | Norton |
| Cena s DPH: | 48,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 39,83 Kč |
| Přepočtená cena: | 2,06 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,70 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 25 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Šířka: | 1,6 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Zrno: | zirkon |
| Řada: | X-TREME PRO |
| Typ: | ZA46X |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 12 200 l/min. |
| Hmotnost: | 0.033 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 8719362257138 |
| Katalog: | 66252846980 |
| Cena bez DPH: | 33,20 Kč |
| Cena s DPH | 40,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 41,64 Kč |
| Cena s DPH | 50,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 158,48 Kč |
| Cena s DPH | 191,76 Kč |
| Cena bez DPH: | 42,02 Kč |
| Cena s DPH | 50,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 40,66 Kč |
| Cena s DPH | 49,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 30,61 Kč |
| Cena s DPH | 37,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 34,82 Kč |
| Cena s DPH | 42,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 28,21 Kč |
| Cena s DPH | 34,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 38,24 Kč |
| Cena s DPH | 46,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 28,08 Kč |
| Cena s DPH | 33,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 226,54 Kč |
| Cena s DPH | 274,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 27,30 Kč |
| Cena s DPH | 33,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 77,28 Kč |
| Cena s DPH | 93,51 Kč |