Řezný kotouč 125x2x22,23 A46R SG-ELASTIC INOX
| Kód: | 10050684 |
| Výrobce: | Pferd |
| Cena s DPH: | 75,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 62,64 Kč |
| Přepočtená cena: | 3,24 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 2,68 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 25 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Šířka: | 2,0 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | SG-ELASTIC INOX |
| Typ: | A46R |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 12 200 l/min. |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 4007220953419 |
| Katalog: | 61320120 |
| Cena bez DPH: | 39,02 Kč |
| Cena s DPH | 47,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 32,36 Kč |
| Cena s DPH | 39,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 23,59 Kč |
| Cena s DPH | 28,54 Kč |
| Cena bez DPH: | 38,90 Kč |
| Cena s DPH | 47,07 Kč |
| Cena bez DPH: | 28,82 Kč |
| Cena s DPH | 34,87 Kč |
| Cena bez DPH: | 38,90 Kč |
| Cena s DPH | 47,07 Kč |
| Cena bez DPH: | 62,24 Kč |
| Cena s DPH | 75,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 47,42 Kč |
| Cena s DPH | 57,38 Kč |