Řezný kotouč 125x2,5x22,23 SILVER
| Kód: | 10050144 |
| Výrobce: | 3M |
| Cena s DPH: | 68,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 56,42 Kč |
| Přepočtená cena: | 2,92 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 2,41 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 50 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Šířka: | 2,5 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Zrno: | keramika |
| Řada: | SILVER |
| Tvar: | T42 vydutý |
| Max. otáčky: | 12 250 l/min. |
| Hmotnost: | 0.071 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 4054596444423 |
| Katalog: | 7100141069 |
| Cena bez DPH: | 75,42 Kč |
| Cena s DPH | 91,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 65,56 Kč |
| Cena s DPH | 79,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 39,01 Kč |
| Cena s DPH | 47,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 44,84 Kč |
| Cena s DPH | 54,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 48,97 Kč |
| Cena s DPH | 59,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 707,46 Kč |
| Cena s DPH | 856,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 40,66 Kč |
| Cena s DPH | 49,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 46,40 Kč |
| Cena s DPH | 56,14 Kč |