Řezný kotouč 150x1x22,23 XTK70 ALPHAline
| Kód: | 10050518 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 44,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 36,46 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,87 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,55 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 25 ks |
| Průměr: | 150 mm |
| Šířka: | 1,0 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | ALPHALINE |
| Typ: | XTK70 |
| Tvar: | T42 vydutý |
| Max. otáčky: | 10 185 l/min. |
| Hmotnost: | 0.045 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, automobilový průmysl |
| EAN: | 4011890090268 |
| Katalog: | 209511 |
| Cena bez DPH: | 41,47 Kč |
| Cena s DPH | 50,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 41,50 Kč |
| Cena s DPH | 50,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 28,21 Kč |
| Cena s DPH | 34,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 23,24 Kč |
| Cena s DPH | 28,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 16,46 Kč |
| Cena s DPH | 19,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 36,35 Kč |
| Cena s DPH | 43,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 43,98 Kč |
| Cena s DPH | 53,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 85,65 Kč |
| Cena s DPH | 103,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 48,36 Kč |
| Cena s DPH | 58,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 32,89 Kč |
| Cena s DPH | 39,80 Kč |