Řezný kotouč 150x1,5x22,23 XT77 ALPHAline
| Kód: | 10050550 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 46,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 38,22 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,96 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,62 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 25 ks |
| Průměr: | 150 mm |
| Šířka: | 1,5 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | ALPHALINE |
| Typ: | XT77 |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 10 185 l/min. |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, automobilový průmysl |
| EAN: | 4011890073766 |
| Katalog: | 208861 |
| Cena bez DPH: | 46,47 Kč |
| Cena s DPH | 56,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 18,90 Kč |
| Cena s DPH | 22,87 Kč |
| Cena bez DPH: | 42,84 Kč |
| Cena s DPH | 51,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 39,78 Kč |
| Cena s DPH | 48,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 57,26 Kč |
| Cena s DPH | 69,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 53,04 Kč |
| Cena s DPH | 64,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 76,44 Kč |
| Cena s DPH | 92,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 45,64 Kč |
| Cena s DPH | 55,23 Kč |