Řezný kotouč 150x1,6x22,23 A46T VULCAN INOX
| Kód: | 10050264 |
| Výrobce: | Norton |
| Cena s DPH: | 42,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 34,85 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,80 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,49 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 25 ks |
| Průměr: | 150 mm |
| Šířka: | 1,6 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | VULCAN |
| Typ: | A46T |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 10 200 l/min. |
| Hmotnost: | 0.064 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 5900442650267 |
| Katalog: | 66252833404 |
| Cena bez DPH: | 26,62 Kč |
| Cena s DPH | 32,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 44,81 Kč |
| Cena s DPH | 54,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 23,48 Kč |
| Cena s DPH | 28,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 22,27 Kč |
| Cena s DPH | 26,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 24,29 Kč |
| Cena s DPH | 29,39 Kč |
| Cena bez DPH: | 44,81 Kč |
| Cena s DPH | 54,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 21,86 Kč |
| Cena s DPH | 26,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 31,38 Kč |
| Cena s DPH | 37,97 Kč |
| Cena bez DPH: | 64,16 Kč |
| Cena s DPH | 77,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 43,00 Kč |
| Cena s DPH | 52,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 54,63 Kč |
| Cena s DPH | 66,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 41,06 Kč |
| Cena s DPH | 49,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 20,25 Kč |
| Cena s DPH | 24,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 16,55 Kč |
| Cena s DPH | 20,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 9,81 Kč |
| Cena s DPH | 11,87 Kč |
| Cena bez DPH: | 38,24 Kč |
| Cena s DPH | 46,27 Kč |