Řezný kotouč 150x2,0x22,23 CUBITRON III
| Kód: | 10050771 |
| Výrobce: | 3M |
| Cena s DPH: | 188,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 156,02 Kč |
| Přepočtená cena: | 8,08 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 6,67 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 50 ks |
| Průměr: | 150 mm |
| Šířka: | 2,0 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Zrno: | keramika |
| Řada: | CUBITRON III |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 10 200 l/min. |
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| Katalog: | 7100304056 |
| Cena bez DPH: | 43,82 Kč |
| Cena s DPH | 53,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 55,23 Kč |
| Cena s DPH | 66,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 50,62 Kč |
| Cena s DPH | 61,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 46,90 Kč |
| Cena s DPH | 56,75 Kč |