Řezný kotouč 75x1,6x10,0 SILVER
| Kód: | 10050127 |
| Výrobce: | 3M |
| Cena s DPH: | 48,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 40,45 Kč |
| Přepočtená cena: | 2,09 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,73 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 50 ks |
| Průměr: | 75 mm |
| Šířka: | 1,6 mm |
| Díra: | 10,0 mm |
| Zrno: | keramika |
| Řada: | SILVER |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 20 000 l/min. |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 5902658104336 |
| Katalog: | 7100139211 |
| Cena bez DPH: | 317,95 Kč |
| Cena s DPH | 384,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 33,02 Kč |
| Cena s DPH | 39,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 30,71 Kč |
| Cena s DPH | 37,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 35,69 Kč |
| Cena s DPH | 43,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 30,71 Kč |
| Cena s DPH | 37,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 199,68 Kč |
| Cena s DPH | 241,61 Kč |
| Cena bez DPH: | 236,52 Kč |
| Cena s DPH | 286,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 45,24 Kč |
| Cena s DPH | 54,74 Kč |
| Cena bez DPH: | 29,88 Kč |
| Cena s DPH | 36,15 Kč |