Řezný kotouč 230x2,5x22,23 A30N RAZOR PLUS ALU
| Kód: | 10050286 |
| Výrobce: | Lukas |
| Cena s DPH: | 50,97 Kč |
| Cena bez DPH: | 42,12 Kč |
| Přepočtená cena: | 2,18 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,80 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 20 ks |
| Průměr: | 230 mm |
| Šířka: | 2,5 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | RAZOR PLUS |
| Typ: | A30N |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 13 280 l/min. |
| Hmotnost: | 0.241 kg |
| Použití podle materiálu: | hliník |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| Katalog: | AT230025V980202 |
| Cena bez DPH: | 43,03 Kč |
| Cena s DPH | 52,07 Kč |
| Cena bez DPH: | 75,17 Kč |
| Cena s DPH | 90,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 24,29 Kč |
| Cena s DPH | 29,39 Kč |
| Cena bez DPH: | 42,62 Kč |
| Cena s DPH | 51,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 33,20 Kč |
| Cena s DPH | 40,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 35,69 Kč |
| Cena s DPH | 43,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 35,69 Kč |
| Cena s DPH | 43,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 75,17 Kč |
| Cena s DPH | 90,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 37,35 Kč |
| Cena s DPH | 45,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 51,45 Kč |
| Cena s DPH | 62,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 27,30 Kč |
| Cena s DPH | 33,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 50,62 Kč |
| Cena s DPH | 61,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 226,54 Kč |
| Cena s DPH | 274,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 60,84 Kč |
| Cena s DPH | 73,62 Kč |