Řezný kotouč 150x3,0x22,23 A30R RAZOR
| Kód: | 10050287 |
| Výrobce: | Lukas |
| Cena s DPH: | 26,43 Kč |
| Cena bez DPH: | 21,84 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,13 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 0,94 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 20 ks |
| Průměr: | 150 mm |
| Šířka: | 3,0 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | RAZOR |
| Typ: | A30R |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 13 280 l/min. |
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| Katalog: | A3890101500322002 |
| Cena bez DPH: | 34,82 Kč |
| Cena s DPH | 42,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 47,58 Kč |
| Cena s DPH | 57,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 35,55 Kč |
| Cena s DPH | 43,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 25,12 Kč |
| Cena s DPH | 30,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 34,01 Kč |
| Cena s DPH | 41,15 Kč |