Řezný kotouč 230x1,9x22,23 A46TZ SPECIAL
| Kód: | 10050057 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 57,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 47,29 Kč |
| Přepočtená cena: | 2,43 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 2,01 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 25 ks |
| Průměr: | 230 mm |
| Šířka: | 1,9 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | A 46 TZ Special |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 6 600 l/min. |
| Hmotnost: | 0.187 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 4014855167586 |
| Katalog: | 224084 |
| Cena bez DPH: | 57,92 Kč |
| Cena s DPH | 70,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 149,44 Kč |
| Cena s DPH | 180,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 45,64 Kč |
| Cena s DPH | 55,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 71,50 Kč |
| Cena s DPH | 86,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 66,50 Kč |
| Cena s DPH | 80,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 61,23 Kč |
| Cena s DPH | 74,09 Kč |
| Cena bez DPH: | 61,23 Kč |
| Cena s DPH | 74,09 Kč |
| Cena bez DPH: | 78,04 Kč |
| Cena s DPH | 94,43 Kč |
| Cena bez DPH: | 43,98 Kč |
| Cena s DPH | 53,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 82,51 Kč |
| Cena s DPH | 99,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 71,50 Kč |
| Cena s DPH | 86,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 66,50 Kč |
| Cena s DPH | 80,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 145,86 Kč |
| Cena s DPH | 176,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 73,32 Kč |
| Cena s DPH | 88,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 35,42 Kč |
| Cena s DPH | 42,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 38,61 Kč |
| Cena s DPH | 46,72 Kč |