Řezný kotouč 125x1,0x22,23 A60X RAZOR INOX
| Kód: | 10050291 |
| Výrobce: | Lukas |
| Cena s DPH: | 13,69 Kč |
| Cena bez DPH: | 11,31 Kč |
| Přepočtená cena: | 0,59 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 0,48 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 20 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Šířka: | 1,0 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | RAZOR |
| Typ: | A60X |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 13 280 l/min. |
| Hmotnost: | 0.029 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel, nerez |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| Katalog: | AT125010V9802 |
| Cena bez DPH: | 76,44 Kč |
| Cena s DPH | 92,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 46,96 Kč |
| Cena s DPH | 56,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 76,44 Kč |
| Cena s DPH | 92,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 12,87 Kč |
| Cena s DPH | 15,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 46,15 Kč |
| Cena s DPH | 55,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 53,44 Kč |
| Cena s DPH | 64,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 33,20 Kč |
| Cena s DPH | 40,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 62,24 Kč |
| Cena s DPH | 75,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 57,26 Kč |
| Cena s DPH | 69,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 53,04 Kč |
| Cena s DPH | 64,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 39,83 Kč |
| Cena s DPH | 48,20 Kč |