Řezný kotouč 125x1,0x22,23 A60N RAZOR PLUS ALU
| Kód: | 10050292 |
| Výrobce: | Lukas |
| Cena s DPH: | 15,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 12,87 Kč |
| Přepočtená cena: | 0,67 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 0,55 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 20 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Šířka: | 1,0 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | RAZOR PLUS |
| Typ: | A60N |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 13 280 l/min. |
| Hmotnost: | 0.029 kg |
| Použití podle materiálu: | hliník |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| Katalog: | AT125010V980201 |
| Cena bez DPH: | 46,15 Kč |
| Cena s DPH | 55,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 76,44 Kč |
| Cena s DPH | 92,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 76,44 Kč |
| Cena s DPH | 92,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 11,31 Kč |
| Cena s DPH | 13,69 Kč |
| Cena bez DPH: | 46,96 Kč |
| Cena s DPH | 56,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 33,20 Kč |
| Cena s DPH | 40,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 53,44 Kč |
| Cena s DPH | 64,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 136,26 Kč |
| Cena s DPH | 164,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 30,71 Kč |
| Cena s DPH | 37,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 42,12 Kč |
| Cena s DPH | 50,97 Kč |
| Cena bez DPH: | 54,87 Kč |
| Cena s DPH | 66,39 Kč |