Řezný kotouč 300x2,5x25,4 ST38 TOPline
| Kód: | 10050649 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 214,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 177,06 Kč |
| Přepočtená cena: | 9,10 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 7,52 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 300 mm |
| Šířka: | 2,5 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | TOPLINE |
| Typ: | ST38 |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 5 100 l/min. |
| Hmotnost: | 0.408 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 4011890090015 |
| Katalog: | 209498 |
| Cena bez DPH: | 141,18 Kč |
| Cena s DPH | 170,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 27,61 Kč |
| Cena s DPH | 33,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 74,69 Kč |
| Cena s DPH | 90,37 Kč |
| Cena bez DPH: | 21,86 Kč |
| Cena s DPH | 26,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 26,04 Kč |
| Cena s DPH | 31,51 Kč |