Řezný kotouč 300x2,5x25,4 ST34 ALPHAline
| Kód: | 10050657 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 170,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 141,18 Kč |
| Přepočtená cena: | 7,31 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 6,04 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 300 mm |
| Šířka: | 2,5 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | ALPHALINE |
| Typ: | ST34 |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 5 100 l/min. |
| Hmotnost: | 0.39 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 4011890008379 |
| Katalog: | 201510 |
| Cena bez DPH: | 177,06 Kč |
| Cena s DPH | 214,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 420,21 Kč |
| Cena s DPH | 508,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 163,32 Kč |
| Cena s DPH | 197,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 78,69 Kč |
| Cena s DPH | 95,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 25,12 Kč |
| Cena s DPH | 30,40 Kč |