Řezný kotouč 300x3x20 FT30 PROline
| Kód: | 10050626 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 176,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 145,86 Kč |
| Přepočtená cena: | 7,55 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 6,24 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 25 ks |
| Průměr: | 300 mm |
| Šířka: | 3,0 mm |
| Díra: | 20,0 mm |
| Řada: | PROLINE |
| Typ: | FT30 |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 5 100 l/min. |
| Hmotnost: | 0.575 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 4011890005637 |
| Katalog: | 201142 |
| Cena bez DPH: | 60,84 Kč |
| Cena s DPH | 73,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 40,26 Kč |
| Cena s DPH | 48,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 323,65 Kč |
| Cena s DPH | 391,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 281,58 Kč |
| Cena s DPH | 340,71 Kč |