Řezný kotouč 180x1,6x22,23 A46N RAZOR PLUS ALU
| Kód: | 10050298 |
| Výrobce: | Lukas |
| Cena s DPH: | 30,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 24,96 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,29 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,07 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 20 ks |
| Průměr: | 180 mm |
| Šířka: | 1,6 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | RAZOR PLUS |
| Typ: | A60N |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 13 280 l/min. |
| Hmotnost: | 0.094 kg |
| Použití podle materiálu: | hliník |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| Katalog: | AT180016V980205 |
| Cena bez DPH: | 111,49 Kč |
| Cena s DPH | 134,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 40,56 Kč |
| Cena s DPH | 49,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 59,62 Kč |
| Cena s DPH | 72,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 38,22 Kč |
| Cena s DPH | 46,25 Kč |