Řezný kotouč 350x2,8x25,4 A36P ATLAS
| Kód: | 10050217 |
| Výrobce: | Norton |
| Cena s DPH: | 95,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 79,20 Kč |
| Přepočtená cena: | 4,07 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 3,36 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 350 mm |
| Šířka: | 2,8 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | ATLAS |
| Typ: | A36P |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 4 400 l/min. |
| Hmotnost: | 0.674 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 3157625119192 |
| Katalog: | 66252829683 |
| Cena bez DPH: | 299,52 Kč |
| Cena s DPH | 362,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 211,38 Kč |
| Cena s DPH | 255,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 394,68 Kč |
| Cena s DPH | 477,56 Kč |
| Cena bez DPH: | 199,68 Kč |
| Cena s DPH | 241,61 Kč |
| Cena bez DPH: | 46,15 Kč |
| Cena s DPH | 55,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 36,35 Kč |
| Cena s DPH | 43,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 27,30 Kč |
| Cena s DPH | 33,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 248,97 Kč |
| Cena s DPH | 301,25 Kč |