Řezný kotouč 350x4x20 FT30 PROline
| Kód: | 10050629 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 362,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 299,52 Kč |
| Přepočtená cena: | 15,50 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 12,81 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 350 mm |
| Šířka: | 4,0 mm |
| Díra: | 20,0 mm |
| Řada: | PROLINE |
| Typ: | FT30 |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 5 460 l/min. |
| Hmotnost: | 0.9 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 4011890005910 |
| Katalog: | 201182 |
| Cena bez DPH: | 248,97 Kč |
| Cena s DPH | 301,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 28,08 Kč |
| Cena s DPH | 33,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 299,52 Kč |
| Cena s DPH | 362,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 55,23 Kč |
| Cena s DPH | 66,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 28,82 Kč |
| Cena s DPH | 34,87 Kč |