Řezný kotouč 350x4x25,4 FT30 PROline
| Kód: | 10050631 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 362,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 299,52 Kč |
| Přepočtená cena: | 15,40 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 12,73 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 350 mm |
| Šířka: | 4,0 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | PROLINE |
| Typ: | FT30 |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 5 460 l/min. |
| Hmotnost: | 0.94 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 4011890005958 |
| Katalog: | 201187 |
| Cena bez DPH: | 394,68 Kč |
| Cena s DPH | 477,56 Kč |
| Cena bez DPH: | 211,38 Kč |
| Cena s DPH | 255,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 199,68 Kč |
| Cena s DPH | 241,61 Kč |
| Cena bez DPH: | 79,20 Kč |
| Cena s DPH | 95,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 67,86 Kč |
| Cena s DPH | 82,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 40,66 Kč |
| Cena s DPH | 49,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 240,67 Kč |
| Cena s DPH | 291,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 34,32 Kč |
| Cena s DPH | 41,53 Kč |