Řezný kotouč 356x4x22,23 ZA24Q RAIL CUT HARD
| Kód: | 10050727 |
| Výrobce: | Flexovit |
| Cena s DPH: | 391,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 323,65 Kč |
| Přepočtená cena: | 16,75 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 13,85 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 356 mm |
| Šířka: | 4,0 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | RAIL CUT |
| Typ: | ZA24Q HARD |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 5 500 l/min. |
| Hmotnost: | 1.015 kg |
| Použití podle materiálu: | kolejnice |
| Použití podle oboru: | železniční průmysl |
| EAN: | 8711479355882 |
| Katalog: | 66252920150 |
| Cena bez DPH: | 293,28 Kč |
| Cena s DPH | 354,87 Kč |
| Cena bez DPH: | 369,50 Kč |
| Cena s DPH | 447,09 Kč |
| Cena bez DPH: | 265,56 Kč |
| Cena s DPH | 321,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 382,20 Kč |
| Cena s DPH | 462,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 265,56 Kč |
| Cena s DPH | 321,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 372,06 Kč |
| Cena s DPH | 450,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 442,77 Kč |
| Cena s DPH | 535,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 434,82 Kč |
| Cena s DPH | 526,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 416,52 Kč |
| Cena s DPH | 503,99 Kč |
| Cena bez DPH: | 76,44 Kč |
| Cena s DPH | 92,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 45,24 Kč |
| Cena s DPH | 54,74 Kč |
| Cena bez DPH: | 197,34 Kč |
| Cena s DPH | 238,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 68,66 Kč |
| Cena s DPH | 83,08 Kč |