Unašeč 100x100x19 STWS polyuretan SOFT
| Kód: | 90020045 |
| Výrobce: | Lukas |
| Cena s DPH: | 3 085,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 550,36 Kč |
| Přepočtená cena: | 131,96 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 109,06 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 100 mm |
| Šířka: | 100 mm |
| Díra: | 19,0 mm |
| Řada: | STWS |
| Hmotnost: | 0.415 kg |
| EAN: | 4027497023691 |
| Katalog: | A2502100100 |
| Cena bez DPH: | 1 107,91 Kč |
| Cena s DPH | 1 340,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 146,56 Kč |
| Cena s DPH | 177,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 117,64 Kč |
| Cena s DPH | 142,35 Kč |
| Cena bez DPH: | 155,14 Kč |
| Cena s DPH | 187,72 Kč |