Vrtací korunka 82x60xM16 CLASSIC DS
| Kód: | 20030030 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 2 994,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 474,89 Kč |
| Přepočtená cena: | 128,05 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 105,83 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 82 mm |
| Délka: | 60 mm |
| Upínání: | M16 |
| Řada: | CLASSIC DS |
| Hmotnost: | 0.57 kg |
| Použití podle materiálu: | stavební materiály |
| EAN: | 5450248230335 |
| Katalog: | 70184620423 |
| Cena bez DPH: | 1 108,22 Kč |
| Cena s DPH | 1 340,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 581,76 Kč |
| Cena s DPH | 703,93 Kč |
| Cena bez DPH: | 130,00 Kč |
| Cena s DPH | 157,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 404,64 Kč |
| Cena s DPH | 8 959,61 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 015,24 Kč |
| Cena s DPH | 7 278,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 022,86 Kč |
| Cena s DPH | 10 917,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 469,07 Kč |
| Cena s DPH | 4 197,58 Kč |