Diamantový kotouč 125x22,2 DS1 TOPline


| Kód: | 20020048 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 2 381,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 968,00 Kč |
| Přepočtená cena: | 101,83 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 84,15 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DS1 TOPline |
| Typ: | brusný |
| Šířka segmentu: | 8,0 mm |
| Max. otáčky: | 12 250 l/min. |
| Výška segmentu: | 5,0 mm |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, armovaný beton, dlažba, tvrdá cihla, vápenec |
| EAN: | 4011890072479 |
| Katalog: | 303504 |
| Cena bez DPH: | 2 425,98 Kč |
| Cena s DPH | 2 935,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 845,64 Kč |
| Cena s DPH | 1 023,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 142,40 Kč |
| Cena s DPH | 1 382,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 137,80 Kč |
| Cena s DPH | 3 796,74 Kč |