Vrtací korunka 107/100x450 PRO CB BETON
| Kód: | 20030060 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 5 383,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 448,88 Kč |
| Přepočtená cena: | 230,19 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 190,24 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 107/100 mm |
| Délka: | 450 mm |
| Upínání: | 1 1/4“ UNC |
| Řada: | PRO CB BETON |
| Šířka segmentu: | 3,5 mm |
| Výška segmentu: | 10 mm |
| Počet segmentů: | 8 |
| Hmotnost: | 3.5 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, zdivo |
| EAN: | 5450248239246 |
| Katalog: | 70184624881 |
| Cena bez DPH: | 2 761,16 Kč |
| Cena s DPH | 3 341,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 368,60 Kč |
| Cena s DPH | 6 496,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 680,40 Kč |
| Cena s DPH | 823,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 361,48 Kč |
| Cena s DPH | 6 487,39 Kč |