Vrtací korunka 48/41x450 EXTREME CB BETON


| Kód: | 20030031 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 3 639,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 007,62 Kč |
| Přepočtená cena: | 155,62 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 128,61 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 48/41 mm |
| Délka: | 450 mm |
| Upínání: | 1 1/4“ UNC |
| Řada: | EXTREME CB BETON |
| Šířka segmentu: | 3,6 mm |
| Výška segmentu: | 12 mm |
| Počet segmentů: | 4 |
| Hmotnost: | 1.417 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, armovaný beton |
| EAN: | 5450248414544 |
| Katalog: | 70184629370 |
| Cena bez DPH: | 1 108,22 Kč |
| Cena s DPH | 1 340,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 130,00 Kč |
| Cena s DPH | 157,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 581,76 Kč |
| Cena s DPH | 703,93 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 585,58 Kč |
| Cena s DPH | 6 758,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 169,40 Kč |
| Cena s DPH | 2 624,97 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 474,89 Kč |
| Cena s DPH | 2 994,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 759,88 Kč |
| Cena s DPH | 4 549,45 Kč |