Vrták 1,80x46/22 válcová st. HSS I.
| Kód: | 20040004 |
| Cena s DPH: | 14,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 12,06 Kč |
| Přepočtená cena: | 0,62 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 0,52 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 1,80 mm |
| Délka: | 46/22 mm |
| Upínání: | válcová stopka |
| Hmotnost: | 0.003 kg |
| Katalog: | 11917 |
| Cena bez DPH: | 300,30 Kč |
| Cena s DPH | 363,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 29,34 Kč |
| Cena s DPH | 35,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 31,27 Kč |
| Cena s DPH | 37,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 11,81 Kč |
| Cena s DPH | 14,29 Kč |