Vrták 3,60x70/39 válcová st. HSS I.
| Kód: | 20040010 |
| Cena s DPH: | 12,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 10,68 Kč |
| Přepočtená cena: | 0,55 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 0,46 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 3,60 mm |
| Délka: | 70/39 mm |
| Upínání: | válcová stopka |
| Hmotnost: | 0.004 kg |
| Katalog: | 11939 |
| Cena bez DPH: | 2,26 Kč |
| Cena s DPH | 2,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 12,06 Kč |
| Cena s DPH | 14,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 216,90 Kč |
| Cena s DPH | 262,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 29,88 Kč |
| Cena s DPH | 36,15 Kč |